شرکت ایران داروک

شرکت ایران داروک

 شرکت داروسازی ایران داروک یکی از بزرگ‌ترین و پیشرفته‌ترین مراکز تهیه و تولید صنعتی و علمی داروهای گیاهی درایران است که از ابتدای سال ۱۳۶۰ فعالیت خود را با هدف تهیه فرم‌های دارویی قابل قبول بر اساس معیارهای رایج بین‌المللی و مطابق با اصول, GMP آغاز نمود. این شرکت در طی این مدت با درنظر گرفتن اهداف فوق، موفق گردیده است که بیش از ۲۰ نوع فرمولاسیون دارویی تهیه و روانـه بازار مصرف نماید. در تهیه این فرآورده ‌ها بیش از چهل نوع گیاه دارویی استفـاده شده که پس از تهیه از منابـع معتبـر، استاندارد های  علمی و تأیید مشخصات کمی و کیفی آنها توسط واحد کنترل کیفی، در خط تولید قرار گرفته و به اشکـال دارویی از قبیل، قرص قطره، شربت و ساشه تبدیل می‌گردند. در حین تولید نیز آزمایشـات کنترلی بر روی فرآورده‌ها انجـام گرفته و نهایتــاً پس از تـأیید،بسته‌بندی و روانه بازار مصرف می‌گردد.

 


مقایسه کالا (0)


موسیلیوم

موسیلیوم

شکل دارویی: ساشهموارد مصرف: ملیندرمان یبوست های مزمنیبوست های بارداریبواسیرIBSکاهش کلسترولروش مصرف: به عنوان ملین: بزرگسالان روزانه 1 ت..

0 تومان

پماد گیاهی آنتی همورئید رکتوس ایران داروک ۳۰ گرمی

پماد گیاهی آنتی همورئید رکتوس ایران داروک ۳۰ گرمی

رفع علائم ناشی از بواسیردرمان شقاق مقعدروش مصرف :مقدار مصرف هر محصول را پزشک مشخص میکن اما مصرف معمول این محصول به شرح زیر می باشد:روزی 2 بار هر بار 1..

16,500 تومان

نمايش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)