شرکت اهورا دارو

شرکت اهورا دارو

این شرکت، تولیدکننده‌ی داروهای گیاهی موثری می‌باشد که مواد اولیه‌ی آن‌ها با دقیت بسیار از بهترین گیاهان دارویی طبیعت گرفته شده است و تاکنون موفق به تولید بیش از ۲۰ نوع داروی گیاهی شده است. فرمولاسیون این محصولات حاصل تلاش پژوهشگران این شرکت طی سال‌ها تجربه و آزمایش بوده است و سابقه کار موسسان این شرکت در زمینه‌ی گیاهان دارویی و عصاره‌گیری به چند نسل قبل بر می‌گردد شرکت اهورادارو با داشتن خط تولید پیشرفته و مدرن برای ساخت اشکال مختلف دارویی، قادر به تولید انواع داروها و توزیع سریع آن‌ها در سراسر کشور به صورت روزانه می‌باشد


مقایسه کالا (0)


شربت اهورا نی‌نی

شربت اهورا نی‌نی

منشأ گیاهی: عرقیات زیره‌ی سیاه، پونه، نعنا و رازیانهمواد موثره: کاروونموارد مصرف: درمان نفخ و درد ناشی از آن و تسکین علائم سوء‌هاضمه در..

0 تومان

شربت اهورا هایپر اکتیو

شربت اهورا هایپر اکتیو

کنترل و ایجاد تمرکز بر رفتار کودکان بیش فعالکنترل اضطراب و هیجانات ناشی از ترس در کودکانمنشأ گیاهی: عصاره‌ی گیاهان رازک، بادرنجبویه، گل ساعتی، شک..

9,000 تومان

قطره‌ خوراکی گاستریرا

قطره‌ خوراکی گاستریرا

منشأ گیاهی: علف نقره‌ای، بابونه، علف چای، شیرین‌بیان، سنبل خطایی، خار مقدس و افسنطینماده موثره: هر ۱۰۰ میلی لیتر دارو حاوی عصاره‌ی هیدروالکل..

0 تومان

ژل آکنیل

ژل آکنیل

منشأ گیاهی: آویشن شیرازیماده‌ی موثره: تیمولموارد مصرف: درمان جوش‌های چرکی، ضدعفونی‌کننده‌ی محل جوش، بدون به جا گذاشتن اثردستور مصرف:&nb..

0 تومان

ژل دنتافورت پلاس

ژل دنتافورت پلاس

منشأ گیاهی: میخکماده‌ی موثره: اوژنولموارد مصرف: مسکن فوری دندان‌درد، ضدعفونی کننده‌ی قویدستور مصرف: طبق دستور پزشکموارد منع مصرف:&..

0 تومان

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)